Coto Baby

Producent: Coto Baby

Strona www:

Opis

Produkty producenta Coto Baby

Fotelik samochodowy Bolero Prestige Coto Baby 0-25 kg

Priorytetem produktów Coto Baby jest bezpieczeństwo połączone z wygodą i komfortem dziecka oraz nowoczesnymi trendami i przystępnymi cenami - posiadają certyfikaty i systematycznie poddawane są testom technicznym. Bolero Prestige to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze od 0 do 25 kg (grupa 0 1 i 2). Do najważniejszych jego cech należy: wenętrzne 5-punktowe pasy bezpieczeństwa regulowana wysokość pasów osłonki na pasy bezpieczeństwa zagłówek chroniący...

Fotelik samochodowy Salsa Prestige - Coto Baby - 0-25 kg

Wózek 3w1 Bergamo Coto baby

- nowoczesny wózek trójfunkcyjny - dostosowany do przewożenia dzieci od pierwszych dni życia - w zestawie wózek gondola oraz nosidełko - solidna konstrukcja - łatwe składanie - w zestawie pokrowiec na nogi i torba - dostępne w pięciu kolorach

Wózek spacerowy Blues CotoBaby

Wygodne użytkowanie wózka blues zapewniają nie tylko skrętne przednie koła ale także prosty mechanizm składania w rączce. Budka skutecznie ochroni Twoje dziecko zimą i latem a dzięki specjalnemu okienku będziesz mógł obserwować swoją pociechę. Dołączone 2 tacki ułatwią karmienie. W komplecie pokrowiec na nóżki i folia ochronna.

Wózek spacerowy Ferrara CotoBaby

Nowoczesny design w super jakości!

Wózek spacerowy Milano CotoBaby

Spacery z tym wózkiem będą dla Was prawdziwa przyjemnością. Milano to połączenie nowoczesnego wyglądu połączonego z wysokim komfortem dla Waszej pociechy. Obrotowa raczka 360 stopni pozwala na ergonomiczne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Milano jest nie tylko łatwy w kierowaniu ale dzięki prostemu mechanizmowi składnia i specjalnym uchwycie do przenoszenia jest również łatwy w transporcie. 4-pozycje regulacji oparcia oraz regulowany podnóżek zapewniają...

Wózek spacerowy Rhytm CotoBaby

Dzięki lekkiemu stelażowi oraz szybkiemu mechanizmowi składania wózek ten nie przysporzy kłopotów przy załadunku do bagażnika. Skrętne przednie koła z funkcją blokady ułatwiają jego prowadzenie a 2 poziomy regulacji oparcia dają pewność wygody dla Twojego dziecka.

Wózek spacerowy Soul CotoBaby

Spacery z tym wózkiem będą dla Was przyjemnością: oprócz wyjątkowo lekkiej i wytrzymałej konstrukcji ułatwiającej jego przewożenie model ten posiada również skrętne przednie koła które pozwolą na sprawne manewrowanie nie tylko pomiędzy sklepowymi półkami. 3 pozycje regulacji oparcia oraz regulowany podnóżek pokryty foliowym pokrowcem zapewnią optymalne ułożenie maluszka. W komplecie pokrowiec na nóżki.

Wózek spacerowy Torino CotoBaby

Konstrukcja Torino oparta jest na bardzo lekkiej i wytrzymałej aluminiowej ramie. Wózek jest wygodny w użytkowaniu dzięki prostemu mechanizmowi składania oraz samonastawnym skrętnym przednim kołom które pozwalają na płynne i proste manewrowanie. Budka z daszkiem i okienkiem chroni przed słońcem jednocześnie pozwalając na obserwację dziecka. Spacery z maluchem ułatwi pojemny kosz na zakupy. W komplecie funkcjonalny i cieplutki pokrowiec na nóżki z siedziskiem zapinany na suwak.

Fotelik samochodowy Bolero grupa 0 - CotoBaby

Fotelik BOLERO dla trzech grup wiekowych. Dzięki rozkładanemu systemowi można już przewozić dziecko w pierwszych dniach życia.

Dzidziak.com.pl © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
System: Devmark.pl
Projekt graficzny: